Yetkili Servis

pompa-hidrofor-servisi
Pompa Hidrofor Yetkili Servisi

1971 Doğumlu İbrahim Yalçın, Almanya’da ilköğretim, orta eğitim ve meslek okulunu okumuş bulunmaktayım. Meslek okulundan elektrik teknisyeni olarak mezun oldum.

1995 yılında Türkiye’ye yerleştim. 2 sene boyunca su tesisatı üzerinde çalıştım ve bu meslek üzerinde eğitim aldım. 3 yıl boyunca elektrik panoları, elektrik düzenekleri ve otomasyon alanlarında çalışmış bulunmaktayım.

2000 yılında pompa sektörüne giriş yaptım ve de ilk olarak Wilo Tektes A.Ş.’de yetkili servis alanında çalışmaya başladım.

2006 yılında Tektes Firmasından ayrılarak kendi yetkili servislik firmamı kurdum. 3 yıl boyunca Wilo yetkili servisliği yaptım sonra da Wilo’dan ayrılarak Ebitt Firmasının yetkili servisliğini almış bulunuyorum.

2011 yılında Halm pompanın yetkili servisliğini de bünyemize katmış bulunmaktayız. Bugüne kadar servisliklerimiz devam etmiştir ve de edecektir.

2016 yılında EPS PUMPS pompanın yetkili servisliğinde bünyemize katmış bulunmaktayız. Bugüne kadar servisliklerimiz devam etmiştir ve de edecektir.

Firmamızın büyümesi ve gelişmesi için yeni servislikler arayışındayız sizin vereceğiniz servisliklerle gelişmeyi planlıyoruz. Firmamızda önemli olan müşteri memnuiyetidir ve de sorumlu iş anlayışıdır. Sorumluluk sahibiyiz ve sözümüzün arkasındayız.
Sizin servisliklerinizi bünyemize katmaktan memnuniyet duyarız. Müşterilerimizde bulunan her türlü cihazlara hizmet veriyoruz eğer yetkili servis olarak hizmet verirsek daha memnun oluruz ve müşterilerimize daha fazla güven sağlarız.

SAYGILARIMLA
YALÇIN TEKNİK
İBRAHİM YALÇIN

Reklam